Szklana patera – świetna dekoracja na stole

Patery szklane są na szeroką skalę wykorzystywane w wielu miejscach. Spotykamy je przykładowo w restauracjach, cukierniach, czy kawiarniach. Okazuje się, że szklane patery doskonale sprawdzą się w każdym domu, jako ozdoba na stole. To bardzo dobre rozwiązanie wtedy, gdy chcemy podać deser. Jak widać, szeroki zastosowanie daje wiele możliwości. Jak udekorować stół za pomocą patery? O czym warto pamiętać? Jakie rozwiązania znajdziemy na rynku? Czym cechuje się nowoczesna patera szklana?

Szklane patery

Dekoracyjne szkło ma wiele zastosowań. Zaprezentuje się w naszej kuchni doskonale, podkreślając aranżację wnętrza. Gdzie zakupimy szklane patery? Najlepszym rozwiązaniem jest zakup w internetowym sklepie. Szeroki asortyment sprawia, że każdy znajdzie idealną dekorację do domu. Nie zapominajmy o funkcji użytkowej, która także jest bardzo ważna. Patera przyjmuje wiele kształtów, wielkości i wzorów. To pozwala dopasować paterę do danej uroczystości o da całego otoczenia. Produkt stał się hitem w modnych Candy Barach. Jest to związane z faktem, że patera szklana wprowadza niezwykły klimat. Pozwala ciekawie wyeksponować słodkości i jest elementem bajkowym, gdzie ważną rolę odgrywa gra światła, iluzja i kształty. Ogromne wrażenie robią patery, które są inspirowane czasem przeszłym. Wersje mini pomieszczą tylko jedną muffinkę lub kilka owoców. Takie serwowanie wyrobów na długo zostanie w pamięci gości.

Dekoracja na stół

Patera szklana pozwala tak podawać wszelkie słodkości, aby stały się one obiektami pożądania. Przekąski dzięki oprawie stają się eleganckie i kuszące. Przestrzeń nabiera dodatkowo efektownego wyglądu. Patery szklane dobrze wyglądają nawet wtedy, gdy nie w nich smakołyków. Mogą z powodzeniem stać się unikalną ozdobą, która będzie przyciągać wzrok. Na podstawce możemy umieścić świece, kwiaty, rękodzieło, czy rośliny sezonowe.

Niezwykle modne są patery na nóżkach. Mają one kilka wielkości, które dobierzemy do swoich oczekiwań i potrzeb. Długie nóżki dodadzą aranżacji lekkości i będą eksponować wiele dekoracji. Najczęściej szklana patera jest stosowana do tego, aby serwować owoce, ciasta, torty i przekąski na różnych imprezach. Klasyczna prostota zawsze sama się obroni. Jednakże postawić możemy też na oryginalne kształty. Patera jest doskonałym pomysłem na prezent. Warto zauważyć, że produkt zakupimy z łatwością w internetowym sklepie. Od tej pory zyskujemy praktyczną i gustowną dekorację do każdego domu, kawiarni, cukierni, hotelu, czy restauracji. Wysoka jakość wykonania idzie w parze z atrakcyjną ceną.

Dodaj komentarz