Nietypowe wykończenie ściany – wielkoformatowe grafiki ścienne marki Glamora

Nietypowe wykończenie ściany w domu to zabieg, dzięki któremu w dość prosty i szybki sposób możemy nadać wnętrzu niepowtarzalny charakter. Idealne do tego celu mogą być wielkoformatowe grafiki ścienne.

Nietypowe wykończenie ściany – grafiki ścienne marki Glamora

Glamora to marka oferująca wielkoformatowe grafiki ścienne, której portfolio liczy kilkaset wzorów najlepszych designerów, plastyków i architektów, np. Karim Rashid, Yong Bae Seok, Alessandro Pautasso, Alex Omist.

Nietypowe wykończenie ściany - grafika wielkoformatowa

Ogromną zaletą tych grafik jest ich wzornictwo. Wybór wzorów jest tak duży, że praktycznie każdy znajdzie coś idealnie pasującego do charakteru jego wnętrza. Dodatkową zaletą tych grafik jest możliwość obcowania z najlepszym światowym wzornictwem, pracami doskonałych designerów czy plastyków. Ale Glamora współpracuje także z młodymi, utalentowanymi, mało jeszcze znanymi twórcami.

Grafiki ścienne Glamora drukowane są na powłokach winylowych, a ich faktura przypomina tkaninę. Powierzchnia grafik jest odporna na zabrudzenia, zmywalna przez co łatwa w codziennej pielęgnacji. Materiał, z którego są wykonane jest odporny na ogień (zgodnie z normą B1) oraz antybakteryjny.

Grafiki marki Glamora dostępne są w sieci salonów z wyposażeniem wnętrz Dekorian.

Nietypowe wykończenie ściany - grafika wielkoformatowaNietypowe wykończenie ściany - grafika wielkoformatowa
Nietypowe wykończenie ściany - grafika wielkoformatowaNietypowe wykończenie ściany - grafika wielkoformatowa

Dodaj komentarz