Naklejki wielokrotnego użytku

Naklejki są najszybszym sposobem zmiany aranżacji we wnętrzach. Jeśli są wydrukowane na folii z technologią kleju punktowego, mogą być wielokrotnie przyklejane na inne powierzchnie.

Naklejki wielokrotnego użytku – praktyczne rozwiązanie do wnętrz

Naklejki mogą być produkowane na folii, którą można wielokrotnie przyklejać bez obaw o uszkodzenie powierzchni. Folia ta jest na tyle elastyczna, że można ją naklejać zarówno na proste, jak i lekko zakrzywione powierzchnie. Nadaje się do ozdobienia ścian, mebli, drzwi, szyb czy lodówek. Maksymalna szerokość jednego arkusza wynosi 150 cm, natomiast szersza naklejka zostanie podzielona na bryty, które podczas klejenia należy ze sobą spasować.

Naklejki wielokrotnego użytku

Naklejki zwykle produkowane są na folii adhezyjnej, która przylega do powierzchni dzięki zjawisku napięcia powierzchniowego, ale siła z jaką to następuje jest niewielka. Z kolei naklejki produkowane  technologii punktowego kleju Easy Dot przylegają do klejonej powierzchni znacznie lepiej. Dlaczego tak się dzieje?

Powierzchnia klejowa takich naklejek składa się z małych kropek, które pozwalają aplikować folię bez ryzyka pojawienia się pęcherzyków powietrza, zagnieceń czy nierówności. Struktura kropek tworzy kanały powietrza, dzięki którym jej powierzchnia rozkłada się równomiernie na podłożu, nawet na dużej powierzchni. Klej punktowy Easy Dot nadaje produktowi delikatny efekt struktury karbonu, który z biegiem czasu zniknie. Po paru tygodniach rozprowadzi się równomiernie po całej powierzchni, a naklejka stanie się idealnie płaska.

Naklejki wielokrotnego użytku

Naklejki wielokrotnego użytku

Dodaj komentarz