TECElux przycisk spłukujący z czujnikiem ruchu

Firma TECE wprowadziła na rynek nowy przycisk spłukujący z czujnikiem ruchu – TECElux mini. Jest to odpowiedź na panujący trend łączący w sobie nowoczesność z komfortem użytkowania.

Rynek urządzeń sanitarnych to obecnie postawienie na technologię i propozycja inteligentnych rozwiązań udowadniających, że luksus może być w zasięgu ręki.

TECElux przycisk spłukujący z czujnikiem ruchu – design

Nowość od firmy TECE, to jak mówi sam producent – propozycja dla osób, które szukają połączenia nowoczesności z estetycznymi rozwiązaniami. Szklany przycisk spłukujący łączy w sobie wysokiej jakości technologię z klasycznym, minimalistycznym designem. Wyposażono go w czujnik ruchu, a także technologię LED, która podświetla kontury klawiszy. Za podświetlenie konturów przycisków odpowiada natomiast automatyka. Dzieje się tak wówczas, gdy użytkownik terminala znajdzie się w polu działania czujnika.

Nowy przycisk to płaska powierzchnia oraz ramka instalacyjna. Może być od montowany bezpośrednio przy ścianie (montaż zlicowany). TECElux mini dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych – białym i czarnym.

TECElux przycisk spłukujący z czujnikiem ruchu – programowanie

Zarówno zmiana ustawień elektronicznych, dostosowanie ich do indywidualnych wymagań użytkownika oraz programowanie odbywa się za pomocą pilota. Możemy zaprogramować następujące funkcje: spłukiwanie higieniczne (od 24 do 336 godzin), poziom oświetlenia (od 1 – bardzo jasne do 4 – ciemne), aktywacja podświetlenia (od 20 sekund do 5 minut), funkcja czyszczenia (włącz/wyłącz), automatyczne spłukiwanie (wył/5 minut), obsługa bezdotykowa, czułość (długa/krótka). Wystarczy zbliżyć się do elektroniki do momentu aktywacji oświetlenia przycisku, skierować pilota w stronę środkowej części w odległości 5–10 cm, a następnie wybrać odpowiedni przycisk na pilocie.

TECElux mini:
Wymiary – 220 x 150 x 8 mm.
Cena netto – od 1 450 zł

fot. TECE

Komentarzy: 3 “TECElux przycisk spłukujący z czujnikiem ruchu”

Dodaj komentarz