Nowoczesne łazienki – wyposażenie skrojone na miarę

Czy wiesz, że teraz możesz mieć łazienkę skrojoną na miarę? Polski producent ekskluzywnego wyposażenia łazienek, daje niezwykłe możliwości aranżacji nowoczesnego pomieszczenia, idealnie dopasowanego do naszych gustów i oczekiwań.

Co nowego w nowoczesnych aranżacjach łazienki

Aranżacja nowoczesnej łazienki

Luxum dostarcza wyposażenie łazienek skrojone na miarę. Każdy może dostarczyć własny projekt, lub poprosić o profesjonalną aranżację architektów firmy, aby otrzymać wymarzoną, doskonale urządzoną łazienkę. Firma stawia na kreatywne, ciekawe rozwiązania, a wyposażenie łazienek tworzone jest na miarę.

Nowoczesne łazienki

Zaaranżowanie nowoczesnej łazienki

Co to właściwie oznacza? To jest prawdziwa wolność! Nie trzeba na siłę upychać rzeczy znalezionych w katalogach lub obejrzanych na wystawach. Świetnie zaprojektowane wyposażenie, wytworzone indywidualnie na potrzeby Twojej niepowtarzalnej łazienki sprawi, że zaczniesz żyć bardziej komfortowo. Priorytetem jest nie tylko komfort, ale także elegancja, estetyka , higiena i jakość.

Umywalki, wanny, brodziki, blaty łazienkowe, szafki pod umywalki i meble łazienkowe – wytwarzane są według projektu, w dowolnym kształcie i kolorze.

Wyposażenie sanitarne skrojone na miarę oraz okładziny ścienne, bez widocznych spoin sprawiają, że łazienki są wyjątkowo ekskluzywne.

Jak nowocześnie zaaranżować łazienkę

Rewelacyjne, nowoczesne materiały kompozytowe solid surface – Corian, Staron, Krion, GFK Luxum , oraz wieloletnie doświadczenie najlepszych polskich rzemieślników, to połączenie dające niepowtarzalne rezultaty.

Kompozyty, to perfekcja w łazience, ostre, dynamiczne linie, wyrazista biel w połączeniu z innymi kolorami oraz dopracowany design – to kwintesencja minimalizmu i mody łazienkowej w najbliższej dekadzie.

Urządzenie nowoczesnej łazienki

W jaki sposób nowocześnie zaaranżować łazienkę

Jeżeli nie masz własnego projektu lub pomysłu na idealną łazienkę, skorzystaj z bezpłatnego doradztwa Luxum.

Sprawdź ofertę Luxum i urządź łazienkę na miarę swojego sukcesu. Więcej informacji na  www.luxum.pl.

Komentarzy: 2 “Nowoczesne łazienki – wyposażenie skrojone na miarę”

Dodaj komentarz