Nowoczesne drzwi wewnętrzne

Nowoczesne drzwi wewnętrzneEleganckie drzwi wejściowe znajdujące się w naszym asortymencie są zarówno funkcjonalne, jak i niezwykle efektowne. Poniższe propozycję eleganckich drzwi znajdziesz na: https://www.bricoman.pl/drzwi-okna-stolarka/drzwi-zewnetrzne-wejsciowe-techniczne/drzwi-wewnatrzlokalowe

Drzwi Gladius stanowią propozycję dla osób wymagających, poszukujących połączenia niepowtarzalnego i nowoczesnego designu z praktycznymi rozwiązaniami. Skrzydło drzwi w kolorze antracytowym z wykończeniem ze stali inox i przeszkleniem w kształcie łezki ciekawie się prezentuje na tle elewacji i dodaje jej wysmakowanej elegancji. Dzięki zastosowaniu spienionego polistyrenu wypełniającego drewniany ramiak drzwi skutecznie chronią przed wiatrem i zimnem, co przekłada się na wymierne korzyści z powodu minimalizowania strat ciepła. Energooszczędne drzwi Gladius gwarantują także bezpieczeństwo domownikom. Wielopunktowy system ryglowania oraz zawiasów trójdzielnych sworzniowych jest skutecznym zabezpieczeniem antywłamaniowym.

Osobom, które preferują bardziej dekoracyjne aranżacje strefy przydomowej, dedykujemy drzwi zewnętrzne z witrażem z kolekcji Ellisse. Skrzydło drzwi wykonane w ciepłym i zarazem uniwersalnym odcieniu orzecha skomponuje się z każdą kolorystyką elewacji, jak i okien. Bajecznie kolorowy witraż z szyby antisol umieszczony wewnątrz skrzydła stanowi niezwykły element dekoracyjny. Elegancką całość dopełniają ozdobne żłobienia dookoła witrażu i w dolnej części skrzydła drzwiowego. Drzwi Ellisse podkreślają niebanalny styl domu i jednocześnie sprawdzają się jako produkt praktyczny i niezawodny. Komfort użytkowania tych ekskluzywnych drzwi optymalizują przemyślane rozwiązania zastosowane przez producenta. Dobrze izolująca ramka międzyszybowa chroni przed działaniem czynników atmosferycznych, a dwa zamki, górny i dolny, trzy regulowane zawiasy oraz dodatkowo trzy bolce antywyważeniowe zabezpieczają przed intruzami.  Ciekawą propozycją dla osób ceniących proste formy i klasyczny styl są solidnie wykonane drzwi Siena, które doskonale sprawdzają się zarówno w domach prywatnych, jak i w przestrzeni publicznej – w biurach i obiektach usługowych. Skrzydło tych funkcjonalnych drzwi wyposażone jest w dwa zamki wraz z trzema bolcami antywyważeniowymi, trzy zawiasy regulowane oraz w próg inox.

Ocieplane styropianem drzwi Siena są świetnie zaizolowane i efektywnie chronią nie tylko przed zimnem, ale także przed hałasem. Oszczędne w formie skrzydło drzwi wykonane w uniwersalnym kolorze złoty dąb doskonale komponuje się z różnymi stylami architektonicznymi budynków i wszystkimi kolorami elewacji.  W pomieszczeniach mieszkalnych oraz w wielu miejscach pracy sprawdzą się na pewno drzwi zewnętrzne Alabama INOX. Wykonane z wielką starannością skrzydło drzwi w pięknym ciemnobrązowym kolorze będzie pasować do niemal wszystkich aranżacji. Zastosowanie przez producenta w tym modelu drzwi składanej ościeżnicy symetrycznej znacznie ułatwia ich transport i montaż. Dzięki wyposażeniu w dwa zamki, trzy bolce antywyważeniowe oraz dwie uszczelki drzwi Alabama INOX zapewniają bezpieczeństwo i skutecznie chronią przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.


artykuł promocyjny

Jeden komentarz “Nowoczesne drzwi wewnętrzne”

Dodaj komentarz