Nogi metalowe do stołu – na jakie wzory warto postawić?

nogi do stolu

Dobrze wykonane nogi to podstawa każdego stołu. Nie tylko utrzymują one go we właściwej pozycji i sprawiają, że blat się nie zawali, ale też mają przeogromny wpływ na to, jak będzie wyglądać cały stół. Na jakie wzory warto postawić gdy wybieramy nogi metalowe do stołu i gdzie mamy ich całkiem spory wybór?

Kto oferuje spory wybór nóg metalowych do stołu?

Bogactwo wyboru jest niezwykle ważne, gdy chcemy stworzyć stół swoich marzeń i w tym celu wykorzystać nogi metalowe do stołu. Gdy mamy możliwość skorzystania z wielu wzorów znacznie łatwiej będzie nam stworzyć estetyczny i ładny stół, który będzie prezentować się dobrze, ale też zapewni solidność, której oczekujemy od tego mebla.

Bardzo duży wybór nóg metalowych do stołu oferuje na przykład przedsiębiorstwo, którego specjalizacją jest produkcja akcesoriów meblowych – firma R-mix. Posiada ona bardzo bogaty wybór nóg metalowych LOFT, które są dostępne w wielu wzorach i tym samym wykorzystują one to, jak plastycznym materiałem jest metal.

Jakie wzory nóg metalowych do stołu warto wybrać?

U dobrych producentów komponentów meblowych dostepnych jest całe mnóstwo wzorów nóg metalowych do stołów. Spotkamy tam zarówno najprostsze, klasyczne nogi, które dobrze sprawdzą się w surowych wnętrach. Ciekawym wyborem mogą być jednak nogi metalowe do stołu, które tworzą bardziej niestandardowe kształty i mają na przykład kształt litery X. Z ich pomocą stworzyć można bardzo estetyczny stolik kawowy, czy też stolik nocny.

Najczęściej nogi metalowe do stołów sprawdzą się przede wszystkim w bardziej nowoczesnych stylach, gdy zostaną sparowane z solidnym drewnianym latem. Dość popularne są jednak konstrukcje, w których blat został wykonany z bardzo solidnego szkła. Ich wybór jest jednak dość uciążliwy, gdyż czyszczenie szklanego blatu potrafi być bardzo trudne i męczące, a jego ubrudzenie z kolei niesamowicie łatwe. Przez to warto dobrze przemyśleć swoją decyzję wybierając dobre nogi metalowe a także blat.

Dodaj komentarz