Jak skutecznie zadaszyć taras lub balkon?

Dzięki zadaszeniu tarasu lub balkonu można na nim przebywać niezależnie od warunków atmosferycznych i cieszyć się świeżym powietrzem. Jak zadaszyć taras lub balkon przed nadmiarem słońca w upalne dni? Wypróbuj nasze markizy!

Dlaczego warto zadaszyć taras lub balkon?

Mimo że wiele osób posiada tarasy lub balkony w mieszkaniach, nie zawsze można z nich komfortowo korzystać. W miesiącach letnich powierzchnie te są mocno nagrzewane, natomiast w czasie ulew są podlewane deszczem. W takich sytuacjach warto pomyśleć o zadaszeniu tarasu. Nie tylko dla komfortu jego użytkowania, ale też zmniejszenia wpływu warunków atmosferycznych na jego konstrukcję!

Chcesz zadaszyć balkon lub taras? Wypróbuj nasze markizy!

Jednym z najlepszych pomysłów na zadaszenie tarasu lub balkonu w mieszkaniu są markizy. To rozwiązanie idealne, jeśli chcemy ochronić taras przed deszczem. Nowoczesne modele charakteryzuje ciekawy design oraz wysoka jakość, więc jest to opcja zarówno estetyczna, jak i praktyczna.

markiza przeciwsloneczna

Markizy produkowane są z tkanin o właściwościach hydrofobowych, odpowiednio zamontowane są w stanie uchronić także przed nadmiernymi promieniami słonecznymi. To połączenie innowacyjnej technologii z praktycznym charakterem i luksusowym wyglądem!

W naszej ofercie posiadamy dwa rodzaje markiz. Są to:

  • Markizy balkonowe – przeznaczone do ochrony niewielkich powierzchni, mocno nasłonecznionych okien i balkonów w bloku.
  • Markizy tarasowe – przeznaczone do ochrony dużych powierzchni, takich jak tarasy i ogródki letnie. Posiadamy modele bez kasety oraz z kasetą. Te drugie zostały wyposażone w praktyczne ścienne uchwyty.

Zależy Ci na niecodziennym wyglądzie ogrodu, balkonu lub tarasu? A może szukasz idealnej osłony dla sklepu, samochodu kempingowego lub pubu? Wypróbuj nasz sposób na zadaszenie. Oferujemy markizy w wielu różnych formach i kolorach (ponad 150 wzorów!), z wysokiej jakości tkanin. Jeśli szukasz kompromisu pomiędzy atrakcyjną ceną i wysoką jakością wykonania, na pewno znajdziesz idealne rozwiązanie dla siebie!

Dodaj komentarz