Jak dobrać oczyszczacz powietrza do mieszkania z wysokim sufitem?

czyste powietrzeLoftowe wnętrza z wysokimi sufitami, mieszkania w wysokich kamienicach, kuszą swoją atrakcyjnością i przestrzenią. Coraz częściej również w nowym budownictwie mieszkania są coraz wyższe. Tego typu wnętrze jest znacznie bardziej przestronne i atrakcyjne dla potencjalnych klientów. Czy w loftowym wnętrzu, mieszkaniu i domu z wysokimi sufitami można równie skutecznie filtrować powietrze? Odpowiedź jest jedna twierdząca, jednak, aby filtrowanie było skuteczne należy odpowiednio dobrać urządzenie do danej przestrzeni. Podpowiadamy na co zwrócić szczególną uwagę podczas wyboru najlepszego urządzenia.

Oczyszczacze powietrza od producenta Vestfrost- wysokie pomieszczenia to nie problem

Oczyszczacz powietrza z roku na rok zyskuje na popularności, żyjemy bowiem w kraju, gdzie jakość powietrza delikatnie mówiąc nie zachwyca. Tego typu urządzenie to także doskonały wybór jeśli my lub nasi bliscy cierpimy z powodu alergii. Wszystko to sprawia, że urządzenia do sterylizacji powietrza takie jak oczyszczacze powietrza od producenta Vestfrost sprawdzają się i są potrzebne nie tylko w sezonie grzewczym, ale także przez cały rok.

Najlepsze urządzenie do wysokich pomieszczeń, musi być dobrane pod względem powierzchni tego pomieszczenia. Wydajność oczyszczacza i powierzchnia oczyszczania to parametry, na które szczególnie warto zwrócić uwagę, ponadto aby oczyszczacz skutecznie filtrował powietrze także w dużych pomieszczeniach, musi opierać się na najlepszych filtrach. Wszystkie trzy oczyszczacze powietrza od producenta Vestfrost filtrują powietrze przy pomocy:

  1. filtra wstępnego

  2. filtra węglowego

  3. filtra HEPA

  4. lampy UV-C LED

  5. jonizatora

Złożony proces filtracji to cecha charakterystyczna wszystkich najlepszych urządzeń. Ponadto urządzenia Vestfrost pracują bardzo cicho, dzięki temu nadają się także do sypialni. Martwisz się, że obsługa urządzenia będzie trudna i męcząca, z oczyszczaczami powietrza producenta Vestfrost nic bardziej mylnego, sama obsługa jest bardzo prosta a dodatkowe sterowanie przy pomocy aplikacji mobilnej jeszcze ułatwia to zadanie.

Który z modeli od Vestfrost do dużych powierzchni

Duński producent wprowadził na rynek 3 modele, różniące się wydajnością i powierzchnią oczyszczania. Największym modelem od Vestfrost jest Vestfrost VP-A1S70WH, którego powierzchnia oczyszczania wynosi ok. 80m2. Taki model poradzi sobie doskonale nawet na bardzo dużych i wysokich przestrzeniach.

Czy oczyszczacz powietrza to duża inwestycja?

Najlepsze oczyszczacze w promocji można kupić profesjonalnym sklepie z tego typu urządzeniami. Dobrej klasy oczyszczacz powietrza nie jest najtańszym urządzeniem, jednak to zdecydowanie inwestycja na długie lata, dlatego warto postawić na sprawdzone marki, jak Vestfrost, Sharp, czy Ideal Przy czym najtańszymi spośród wymienionych są oczyszczacze powietrza producenta Vestfrost. Największe urządzenie od Vestfrost kupimy za ok. 2199 zł.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Dodaj komentarz