Fototapeta z kwiatami – niebanalny wystrój wnętrza

Fototapeta z kwiatami - niebanalny wystrój wnętrzaWielu z nas marzy o stylowo urządzonym wnętrzu. Jednak nie każdego stać na nowe meble czy generalny remont mieszkania. Jest jednak sposób by dodać swoim pomieszczeniom nowego wyrazu. Jednym z nich jest fototapeta z kwiatami, gdzie żywe kolory i duża ostrość obrazu od razu rzucą się w oczy.

Fototapetą z kwiatami można udekorować niemal każde pomieszczenie, zarówno kuchnie jak i salon czy przedpokój, wszędzie będą prezentować się świetnie. Kwiaty to popularna i uniwersalna tematyka, dzięki której niedużym nakładem kosztów możemy odmienić pomieszczenie.

Kuchnia

Mamy urządzoną: wszystkie szafki, lodówka i kuchenka. Standardowe wyposażenie. I co dalej? Niby wszystko jest, ale puste ściany aż krzyczą. Wszędzie mamy obrazy a tu nie, dlaczego nie spróbować rozjaśnić ściany jakimś motywem? Nowoczesna kuchnia zazwyczaj jest dość surowa i po pewnym czasie może nam zabraknąć czegoś „cieplejszego” w takim pomieszczeniu. Fototapeta kwiaty idealnie sprawdzi się właśnie w kuchni. Miejsce gdzie tylko gotujemy może nas uwierać swoją monotonią, którą w sposób łatwy można przełamać.

Pokój dziecięcy

Pokój dziecka to jedno z ważniejszych miejsc w mieszkaniu. Musimy urządzić je naprawdę w przemyślany sposób aby nasz pociecha miała właściwe warunki do nauki i wypoczynku. Jednym ze sposobów jest użycie fototapety kwiaty, szczególnie jeśli pokój należy do dziewczynki. Jeśli oklejenie ściany w całości nie jest możliwe, co czasem się zdarza można okleić tylko cześć ściany a sprawi to również dużo radości dziecku.

Przedpokój

Przedpokój to takie charakterystyczne miejsce w domu, gdzie już jesteśmy w środku ale zaraz przechodzimy dalej. Do tego pomieszczenia te często są wąskie i zwyczajnie małe, co może tworzyć przytłaczający nastrój. Warto żeby nasi przybysze w przedpokoju przybysze czuli się komfortowo i bezpiecznie. Miejsce takie szczególnie powinno być jasne i posiadać choć trochę efektu głębi. Świetnym rozwiązaniem będzie tutaj fototapeta kwiaty, oczywiście dobrze dobrana w jasnym kolorze i sprawiająca wrażenie trójwymiarowego ujęcia. Przedpokoje są na tyle małe, że oklejenie całej ściany może nie wchodzić w grę, wtedy również możemy okleić tylko fragment ściany. Taki zabieg zdecydowanie zmieni odbiór tego często niedocenianego a jednak ważnego miejsca w naszych domach.

Podsumowując tapeta kwiaty sprawdzi się w każdym pomieszczeniu aczkolwiek warto wspomnieć, że przy dekorowaniu ścian równie ważne obok samego wzoru jest wyczucie proporcji. Wymiary elementów przedstawionych na fototapecie powinny odpowiadać mniej- więcej wymiarom pomieszczenia które dekorujemy.


Obrazy canvas w kwiaty oraz inne wzory oferuje producent YourWall.pl.

Jeden komentarz “Fototapeta z kwiatami – niebanalny wystrój wnętrza”

Dodaj komentarz