Elegancki serwis do herbaty od Villeroy&Boch

Elegancki serwis do herbaty to zestaw niemal obowiązkowy w każdym domu. Jak pisał George Orwell w eseju „A nice cup of tea”,  by herbata nie straciła smaku, należy ją parzyć w imbryku – koniecznie z porcelany! 

Elegancki serwis do herbaty powinien znaleźć się praktycznie w każdym domu. Marka Villeroy & Boch smakoszom herbaty proponuje dwie rustykalne kolekcje zestawów do herbaty. Pierwsza – biała porcelana o klasycznej formie z dodatkami z drewna akacjowego, druga – z romantycznym dekorem w pastelowe róże.

Elegancki serwis do herbaty Artesano Tea Villeroy&Boch

Elegancki serwis do herbaty – kolekcja Artesano Tea

Serwis ten urzeka prostą formą i atrakcyjnym połączeniem materiałów. W skład tego serwisu wchodzą: filiżanki, imbryk, pojemnik na herbatę, drewniana taca na słodycze i dzbanek na mleko.

Elegancki serwis do herbaty – kolekcja Rose Cottage

Kolekcja ta to oferta dla miłośników angielskiego stylu. Na białej porcelanie współgrają ze sobą trzy pastelowe odcienie: różu, błękitu i limonki. Pełny wdzięku, czarujący różany wzór zdobi całą kolekcję – od czajniczka do herbaty po podstawki do świec.W skład kolekcji wchodzą: filiżanki, cukiernica, pojemnik na herbatę, dzbanek na mleko, etażerka i szpatułka do ciasta.

Elegancki serwis do herbaty Rose Cottage Villeroy&boch

Elegancki zestaw do herbaty Rose Cottage Villeroy&Boch

Komentarzy: 2 “Elegancki serwis do herbaty od Villeroy&Boch”

Dodaj komentarz