Czy warto inwestować w okna antywłamaniowe?

Od wyboru okien w dużej mierze zależy jakość domu i komfort jego użytkowania. Oprócz tradycyjnych okien drewnianych oraz z PCV mamy do wyboru okna antywłamaniowe. Czym się charakteryzują i czy warto w nie inwestować?

Włamania to prawdziwa plaga właścicieli nie tylko mieszkań, ale również domów jednorodzinnych. Złodzieje dostają się do wnętrz pomieszczeń przez bramy garażowe, drzwi, a przede wszystkim okna. Okna Vertex to jeden ze sposobów, aby się przed takim przykrym zdarzeniem zabezpieczyć. Choć złodzieje coraz częściej posługują się bardziej wyrafinowanymi narzędziami to dobrej klasy okno antywłamaniowe może skutecznie ochronić dom przed kradzieżą.

Czym są okna antywłamaniowe?

Na okno antywłamaniowe składa się szereg rozwiązań (począwszy od profili, szyby, a skończywszy na okuciach). Nie bez znaczenia jest także prawidłowy montaż okien przed doświadczoną ekipę montażową. Zastosowane rozwiązania powinny zwiększyć odporność okna na wypchnięcie, wyrwanie, a szyby na stłuczenie.

Zobacz także: https://megaportal.pl/jak-wybrac-najlepsza-firme-od-montazu-okien/

Okna Vertex V82 Prosafe

Okna Vertex z powodzeniem można montować w różnych domach, począwszy od klasycznych „kostek”, poprzez domy które przechodzą termomodernizację, a skończywszy na domach energooszczędnych. Jest to korzystne cenowo rozwiązanie, pozwalające czuć się bezpiecznie we własnym domu. Okna to 7 komorowa rama i 6 komorowe skrzydło, zastosowane wzmocnione profile, wzmocnienia ze stali ocynkowanej, a także odpowiedniej jakości szyby i klamki. To wszystko gwarantuje wysoki komfort użytkowania. Okna można zamówić w autoryzowanym salonie i montować wielu miejscowościach na terenie np. województwa mazowieckiego (Legionowo, Ożarów Mazowiecki, Marki i inne).

Na co jeszcze zwracać uwagę kupując okna?

Kupując okna warto porównać nie tylko specyfikację, ale również zapytać o dobry montaż, który jest tak samo ważny, jak wykonanie okien. Odwiedzając autoryzowany salon sprzedaży w Mińsku Mazowieckim, Serocku czy Wołominie warto dokładnie obejrzeć okna, sprawdzić ich wytrzymałość, przetestować stabilność profili i sprawność działania klamek. Okna PCV powinny budzić nasze zaufanie już samym wyglądem. Kierowanie się wyłącznie ceną jest podstawowym błędem i przekłada się bezpośredni ona niższy komfort użytkowania okien w przyszłości. Optymalnym rozwiązaniem jest porównanie ofert kilku producentów.

Dodaj komentarz