Extreme 4V nowa kolekcja paneli RuckZuck

RuckZuck poszerza ofertę laminowanych paneli o – jak zapewnia producent – niezwykle wytrzymałą kolekcję Extreme 4V.

Potwierdzeniem jakości podłóg z linii Extreme 4V są ich parametry techniczne. Podłogi charakteryzują się najwyższą klasą ścieralności AC5, co gwarantuje wieloletnią trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne, np. zarysowania czy zadrapania.

Dodatkowym atutem jest również ponadstandardowa grubość desek wynosząca 12 mm.  Bezklejowy system montażu Megaloc pozwala na zachowanie wysokiej stabilności podłogi. Układanie paneli przy użyciu mechanizmów zatrzaskowych jest proste i każdy może wykonać je samodzielnie.

Frezowane krawędzie paneli pokrywa mieszanka wosków Isowaxx, która chroni przed wnikaniem wilgoci. Wąskie deski optycznie powiększają pomieszczenie, a wyglądem przypominają prawdziwe drewno. Efekt ten potęguje synchroniczna struktura powierzchni, w której tłoczenia harmonizują się
z naturalnym układem usłojenia.

Extreme 4V nowa kolekcja paneli RuckZuck

Extreme 4V – dostępne dekory

Kolekcja Extreme 4V obejmuje sześć dębowych dekorów. Znajdują się wśród nich ciepłe, jak i chłodne odcienie, m.in. czekoladowy brąz (Dąb Lamar), śmietankowa biel (Dąb Tolpeo) oraz beż
z przewagą żółtych tonów (Dąb Laxton). Wielość dostępnych wzorów pozwala dopasować podłogę praktycznie do każdego wnętrza i wyeksponować jego atuty.

Kolekcja Extreme 4V polecana jest również najbardziej wymagającym klientom, którzy dbają o każdy detal. Panele te doskonale nadają się do ułożenia zarówno w salonie, sypialni, gabinecie a nawet w przedpokoju czy kuchni. Bez obaw można je stosować również w miejscach publicznych, takich jak biura czy sklepy.

Deski Extreme 4Vwystępują w wymiarach: 1286 mm x 160 mm x 12 mm
Sugerowana cena brutto: 69,90 zł/m².

Extreme 4V nowa kolekcja paneli RuckZuck

Extreme 4V nowa kolekcja paneli RuckZuck

Dodaj komentarz