Dlaczego warto wybierać farby Magnat?

Magnat to ekologiczne produkty malarskie. Są nietoksyczne i nie wywołują alergii i są uważane za zdrowe dla dzieci. Farby te, bezpieczne w stosowaniu na wszystkich rodzajach powierzchni, mają wiele zalet w porównaniu z tradycyjnymi farbami. Jedną z tych zalet jest to, że farby Magnat są bardzo trwałe, nawet od 10 do 15 lat w zależności od powierzchni, na której je stosujesz. Ponadto są bardzo tanie i można je kupić po niższej cenie niż inne produkty podobnego rodzaju dostępne na rynku.

Zalety wobec tradycyjnych farb

Tradycyjna farba to substancja chemiczna wykonana z naturalnych lub syntetycznych materiałów, który można stosować do malowania budynków lub innych powierzchni. Jest łatwa w aplikacji, stosunkowo tania i nie wymaga wielu zabiegów konserwacyjnych. Jednak tradycyjna farba ma pewne bardzo istotne wady. Na przykład trwałością nie może dorównywać farbom Magnat i może łatwo odchodzić od powierzchni, jeśli zostanie niewłaściwie nałożona. Pozostawia również substancje toksyczne, gdy jest stosowana w pomieszczeniach, na powierzchniach betonowych lub drewnianych. Dlatego jeżeli mamy dzieci, nie powinniśmy stosować farb, które zawierają nadmierną ilość toksycznych związków chemicznych. W tym przypadku zdecydowanie zaleca się stosować farby Magnat, ponieważ ilość szkodliwej chemii która jest w nich zastosowana, została ograniczona do niezbędnego minimum.

Bezpieczeństwo i atrakcyjne ceny

Produkty pod marką Magnat mają wyższą trwałość w porównaniu do tradycyjnych farb, ponieważ nie zawierają rozpuszczalników, które działają agresywnie na powierzchnię, na którą są nakładane. Dzięki temu idealnie nadają się do zastosowań wewnętrznych, które będą intensywnie użytkowane przez długi czas. Dodatkowo farby Magnat są tańsze od tradycyjnych, ponieważ ich proces produkcyjny nie wymaga żadnych specjalistycznych materiałów. Wreszcie, farby te są przyjazne dla środowiska, ponieważ nie zawierają szkodliwych substancji. Te, nierzadko występujące w tradycyjnych farbach, które mogą zaszkodzić ludziom i zwierzętom w przypadku szybkiego wprowadzenia się do pomalowanych pomieszczeń i długiego przebywania w nich. Zakup farb marki Magnat można uskutecznić w większości sklepów budowlanych, a także online. Ta druga opcja jest dodatkowo o wiele tańsza, ponieważ możemy liczyć na atrakcyjne ceny i szybką obsługę, a pamiętajmy że czas również nie jest bez znaczenia. Jeżeli dokonamy zakupu internetowego farb Magnat, zostaną one do nas dostarczone przesyłką kurierską w przeciągu kilku dni roboczych. Dzięki temu będziemy mogli szybko rozpocząć prace remontowe.

Dodaj komentarz