Meble na zamówienie — jak dobrać ich styl do wnętrza?

meble na wymiar

Czym kierować się przy wyborze mebli na wymiar? Z pewnością — prócz indywidualnych preferencji i oczekiwań klientów — należy kierować się samym wnętrzem, jego powierzchnią, przestronnością i przeznaczeniem. Inaczej bowiem będzie urządzony salon dzienny, w którym będziesz spędzał czas z rodziną czy na kameralnych spotkaniach z przyjaciółmi. Inaczej natomiast urządzona będzie sypialnia, w której przede wszystkim liczyć się komfort i atmosfera zapewniająca relaks i odprężenie.

Indywidualne potrzeby klientów

Oczywiście na pierwszym miejscu stoją potrzeby klientów. To oni będą w danej przestrzeni spędzać najwięcej czasu, dlatego wnętrze musi zostać dopasowane do ich charakteru, usposobienia, stylu życia. Warto jednak uwzględnić również upodobania stylistyczne w aranżacji. Przykładowo we wnętrzach glamour będą dominowały meble na zamówienie w Szczepocicach Prywatnych tapicerowane, pikowane w jasnych, często pastelowych kolorach. Z kolei w pomieszczeniach loftowych i industrialnych będzie panowała pewna surowość przełamana ciepłym drewnem. Meble z dodatkiem chromowanych, metalicznych elementów sprawdzą się w takim wnętrzu najlepiej. Najczęściej decydują się na nie właściciele wnętrz o dużych oknach i wysokim suficie. W tradycyjnych domach i mieszkaniach sprawdzają się bardzo dobrze meble klasyczne, prowansalskie, rustykalne. Ich wyjątkowość docenią miłośnicy sielankowo urządzonych wnętrz, szczególnie w drewnianych domach na wsi.

Styl dopasowany do wnętrza i potrzeb klienta

Meble na wymiar to jedna z najlepszych form wyrazu i stylistycznych upodobań. Stanowią funkcjonalną dekorację, która idealnie współgra z każdym wnętrzem, jest dopełnieniem całości, jednocześnie podnosząc prestiż danego wnętrza. Właśnie takie meble wykonuje Firma Peter – Tom, która stawia na indywidualizm i podejmuje się realizacji nawet najbardziej oryginalnych zleceń na meble. Kontaktując się z przedstawicielami firmy, można uzyskać szczegółowe informacje na temat przebiegu współpracy, oferty oraz wsparcia na każdym etapie realizowanego zamówienia.

Dodaj komentarz